SSL Sertifikaları

Sitenizi güvence altına alın ve ziyaretçilerinize güven ve güven katın.
Çeşitli markalarla, tüm site güvenliği ihtiyaçlarınız için doğru sertifikaya sahibiz.

Doğrulama düzeyinizi seçin

Domain Doğrulama (DV)

Temel Güvenlik

Yalnızca alanadı doğrulaması. Dakikalar içinde verilir. Bloglar, sosyal medya ve kişisel web siteleri için ideal.

Satın al

Organizasyon Doğrulama (OV)

Güçlü işletme düzeyinde SSL

Temel kimlik doğrulama. Küçük işletme web siteleri ve hassas bilgileri kabul eden sayfalar için idealdir.

Satın al

Genişletilmiş Doğrulama (EV)

Maksimum Koruma ve Güven

Tam kimlik doğrulaması. Maksimum ziyaretçi güveni sağlamak isteyen İş ve E-ticaret siteleri için idealdir.

Satın al

Hangisini seçeceğinizden emin değil misiniz? Karar vermenize yardımcı olalım

SSL Nedir?SSL Sertifikaları internet güvenliği için çok önemlidir. Şifreli bir bağlantı kurmak ve verilerin bir tarayıcı veya kullanıcının bilgisayarı ile bir sunucu veya web sitesi arasında güvenli bir şekilde aktarılmasına izin vermek için kullanılırlar.

 • Bir tarayıcı ile sunucu arasında güvenli bir bağlantı kurar
 • Müşterilerinizin size sağladığı hassas bilgileri korumak için iletişimi şifreler
 • Tarayıcıda web adresinizin yanına bir asma kilit yerleştirir
 • Bir kuruluşun kimliğini doğrular

Standart SSL (Domain Doğrulama) Sertifikaları en kolay ve en yaygın SSL sertifikası türüdür. OV ve EV Sertifikaları son kullanıcılara daha fazla güven sağlayan sertifikayı elinde bulunduran şirketin veya kuruluşun kimliğini de doğrular.

SSL sertifika hizmetlerimizle *, her yıl yeni sertifikaları yapılandırmak ve dağıtmak için manuel adımlar atmanız gerekmeyecek. Sertifikanız geçerliliğinin sonuna yaklaştığında otomatik olarak bir yenileme siparişi oluştururuz. Ödeme yapıldıktan sonra, yeni sertifikanızı sizin için otomatik olarak yapılandıracak, doğrulayacak ve tedarik edeceğiz.

* Etki alanınız, SSL sertifikasını satan aynı barındırma sağlayıcısı tarafından barındırılmalı ve sunucu cPanel, Plesk veya DirectAdmin kullanmalıdır.

Arama Motoru Sıralamanızı İyileştirin

Web sitenizin ziyaretçileri ve işletmeniz için güven ve çevrimiçi güvenlik oluşturun.

Google, web'i daha güvenli hale getirmek istiyor ve bunun büyük bir kısmı, insanların Google aracılığıyla eriştiği sitelerin güvenli olmasını sağlamayı içeriyor. Bu nedenle, SSL kullanan web sitelerinin arama sonuçlarında daha yüksek sıralamadan yararlandığı gösterilmiştir.

Web sitenize SSL eklemeyi düşünmeniz için daha birçok neden var:

Hassas verileri şifreleyin
Kullanıcı gizliliğini koruyun
Güvenli çevrimiçi işlemler
HTTPS'yi ve kilit simgesini etkinleştirin
Meşruiyeti kanıtlayın
SEO sıralamasını artırın

Tarayıcılar değişti, geride kalmayın

HTTPS ile sunulmayan web sayfaları artık Google Chrome ve Mozilla Firefox 'ta 'güvenli değil' olarak görüntüleniyor. Web sitenizin onlardan biri olmasına izin vermeyin. Bugün SSL ekleyin.
Tam otomatik temel hazırlık ve dağıtımımızla sitenizi dakikalar içinde güvenceye alın

Genişletilmiş Doğrulama (EV) SSL'e yükseltin

Tüm SSL sertifikaları verilerinizi korumak ve doğrulamak için benzer yöntemler kullansa da, sağladıkları güven ve iddia düzeyi değişiklik gösterir.

Genişletilmiş Doğrulama (EV) Sertifikaları en yüksek düzeyde doğrulama ve güven sunar. Müşterilere çevrimiçi işletmelerle uğraşırken daha fazla güven sağlamak için şirketlerin ve kuruluşların adını ve yerini doğrular ve görüntüler.


Domain Doğrulama (DV)

Organizasyon Doğrulama (OV)

Genişletilmiş Doğrulama (EV)


Genişletilmiş Doğrulama SSL Sertifikaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Çevrimiçi güvenliğe duyulan ihtiyaç evrensel olsa da, tüm SSL Sertifikaları eşit şekilde oluşturulmaz. Aşağıdaki kılavuz, hangi sertifika türünün sizin için doğru olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Domain Doğrulama (DV)

 • Yalnızca alan adının sahipliğini ve kontrolünü doğrular
 • Dakikalar içinde verilir
 • Tarayıcı uyumluluğunu korur

Kritik olmayan web sayfaları için ideal

DV'yi bir kütüphane kartı almak gibi düşünün - gerçekte kim olduğunuza dair bir onay yok, çok hızlı bir şekilde edinilmesi ve yayınlanması için çok az gereklilik.

Alan Adı Doğrulama Sertifikalarına Göz Atın

Organizasyon Doğrulama (OV)

 • Başvuru sahibinin kimliğinin doğrulanması dahil gelişmiş doğrulama
 • Bir gün içinde verilir
 • Tarayıcı uyumluluğunu korur

Giriş sayfaları gibi daha hassas web sayfaları için ideal

OV'yi bir sürücü ehliyeti almak gibi düşünün — bir kütüphane kartından daha fazla atlama yapılacak, ancak bir kimlik biçimi olarak daha güvenilir.

Organizasyon Doğrulama Sertifikalarına Göz Atın

Genişletilmiş Doğrulama (EV)

 • SSL Sertifikaları için en yüksek kimlik doğrulamasını temsil eden standartlara dayalı yaklaşım
 • Genellikle 1-3 gün içinde verilir
 • Tarayıcı ve diğer endüstri uyumluluğunu korur

E-ticaret, çevrimiçi bankacılık, hesap kayıtları dahil hassas web sayfaları için ideal

EV'yi bir pasaport almak gibi düşünün - bir kütüphane kartı veya ehliyetten çok daha katı süreçler, daha uzun teslim süreleri ve kim olduğunuzun daha fazla doğrulanması. Kimliğinizi doğrulamanın en güvenilir yolu olarak uluslararası alanda tanınır.

Genişletilmiş Doğrulama (EV) Sertifikalarına Göz Atın
 • RapidSSL

  RapidSSL® Sertifikaları, 256-bit veri şifreleme ve site kimlik doğrulaması ile müşterilerinizin işlemlerini güvende tutmanıza yardımcı olur. Bir sertifika satın alın ve otomatik alan denetimi doğrulamasıyla kayıt sürecini hızlandırın. Hepsinden iyisi, SSL sertifikalarımız sektördeki en uygun fiyatlı sertifikalar arasındadır. Maliyetlerimizi düşük tutuyoruz ve birikimi size aktarıyoruz.

  141,61TL
  Daha Fazla Bilgi
 • GeoTrust QuickSSL Premium

  Web sitenizi hızlı bir şekilde güvenceye alın. GeoTrust® QuickSSL® Premium sertifikaları, çevrimiçi işlemleri ve uygulamaları SSL ile korumaya başlamanın en hızlı yollarından biridir. Otomatik kimlik doğrulama ve düzenleme süreciyle, QuickSSL Premium SSL sertifikanızı almanız yalnızca birkaç dakika sürer. Bundan sonra, sertifikalarınızı yönetmek ve yenilemek çok kolaydır. GeoTrust ile kolaylık, seçim veya güvenilirlikten ödün vermeden ucuz SSL elde edersiniz.

  623,22TL
  Daha Fazla Bilgi
 • GeoTrust True BusinessID

  İşletme sınıfı SSL - yalnızca daha iyi. İşletmeniz için SSL güvenliğini seçmek söz konusu olduğunda, birçok seçeneğiniz vardır. GeoTrust ile karar vermek kolaydır. GeoTrust® True BusinessID SSL sertifikaları, müşterilerinize sitenizin güvenilir olduğunu ve sertifikanızı global olarak güvenilir bir sertifika yetkilisinden almak için güvenliklerini yeterince ciddiye aldığınızı bilmelerini sağlar.

  781,00TL
  Daha Fazla Bilgi
 • DigiCert Secure Site

  Güvenli Site SSL Sertifikası ile endüstriyel güçte 2048 bit şifreleme ile web sitenizi veya e-posta trafiğinizi koruyun.

  3.147,68TL
  Daha Fazla Bilgi
 • DigiCert Secure Site Pro

  Secure Site Pro ile SSL, kapsamlı web sitesi güvenliği için ek özelliklerle yüksek güvence sertifikası sunar.

  7.849,48TL
  Daha Fazla Bilgi
 • GeoTrust True Business ID with EV

  Yeşil adres çubuğuyla güçlü bir güvenlik beyanı oluşturun. GeoTrust® True BusinessID with EV (Extended Validation), SSL sertifikaları arasında mevcut olan en yüksek kimlik doğrulama seviyesini görsel olarak onaylayan birinci sınıf işletme sınıfı SSL güvenlik ürünümüzdür. Yeşil çubuk her şeyi söylüyor. Web sitesi ziyaretçileri, yüksek güvenlikli tarayıcılarında adres çubuğunun yeşile döndüğünü ve kuruluş alanının işletmenizin adıyla GeoTrust arasında dönmeye başladığını gerçekten fark eder.

  1.412,12TL
  Daha Fazla Bilgi
 • DigiCert Secure Site EV

  Güvenli Site Genişletilmiş Doğrulama (EV) SSL Sertifikaları, en değerli varlıklarınızı - müşterilerinizi ve markanızı - kimlik avı dolandırıcılığından ve çevrimiçi dolandırıcılıktan korur.

  7.849,48TL
  Daha Fazla Bilgi
 • DigiCert Secure Site Pro EV

  Secure Site Pro EV SSL, kapsamlı web sitesi güvenliği ve kimlik hedefli saldırılara karşı sağlam koruma için ekstra özelliklere sahip en yüksek kimlik doğrulamasıdır.

  11.825,50TL
  Daha Fazla Bilgi
 • RapidSSL Wildcard

  RapidSSL® Wildcard Sertifikaları, * .yourdomain.com adresine verilen düşük maliyetli bir SSL sertifikası ile birden çok alt alan adını güvence altına almanıza yardımcı olur. Müşterilerinizin kişisel verilerini 256 bit şifrelemeyle koruyun. Otomatik alan kontrolü doğrulaması, site kimlik doğrulamasını çocuk oyuncağı haline getirir. RapidSSL'de, ihtiyacınız olan SSL korumasını rekabetçi bir fiyata sağlamaya inanıyoruz.

  1.175,45TL
  Daha Fazla Bilgi
 • GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

  Etki alanınızı ve aynı düzeydeki tüm alt etki alanlarını hızla koruyun. GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard sertifikaları, tüm alt alan adlarınızı tek bir sertifika üzerinde korumaya başlamanın en hızlı yollarından biridir. Otomatik e-posta kimlik doğrulama sürecimiz, sertifikanızı dakikalar içinde alacağınız anlamına gelir. QuickSSL Premium joker karakter sertifikalarıyla, sınırsız sayıda alt alan adı ve sınırsız sayıda sunucu elde edersiniz - işiniz büyüdükçe uyum sağlayacak bir sertifika.

  2.201,01TL
  Daha Fazla Bilgi
 • GeoTrust True Business ID Wildcard

  Wildcard sertifikasının rahatlığıyla sertifika yönetimini basitleştirin. GeoTrust® True BusinessID Wildcard sertifikaları, tek bir sertifika üzerinde birden çok alt alanı güvence altına almanıza olanak vererek yönetim süresini ve maliyetini azaltır. şirketinizin ana sayfası veya posta sunucusunun ana bilgisayar adı olsun, hassas bilgilerin korunması hedefiniz - ve çok amacımız bu.

  3.463,24TL
  Daha Fazla Bilgi

SSS

SSL Sertifikası nedir?

SSL Sertifikaları internette veri şifrelemeyi etkinleştirir ve verilerin bir web sunucusundan bir tarayıcıya güvenli bir şekilde aktarılmasına izin verir. SSL ile web siteniz https protokolünü kullanabilir ve bağlantının güvenli olduğunu belirtmek için son kullanıcıların web tarayıcılarında bir asma kilit görüntüler.

Neden bir SSL Sertifikasına ihtiyacım var?

SSL Sertifikaları internetin önemli bir parçasıdır. Yalnızca bilgisayarınız ile bir web sitesinin bulunduğu sunucu arasındaki iletişimi şifrelemekle kalmaz, aynı zamanda bir sitenin iddia ettiği şey olduğunu doğrulamayı da sağlarlar.

SSL türleri nelerdir?

SSL Sertifikalarının dayandığı 3 farklı inceleme düzeyi vardır. Alan Adı Onaylı (DV), Organizasyon Doğrulamalı (OV) ve Genişletilmiş Doğrulama (EV). Sertifika türleri arasındaki en büyük fark, Sertifika Yetkilisi, RapidSSL, GeoTrust ve DigiCert'in bir sertifika vermek için talep ettiği ve doğruladığı bilgilerle ilgilidir. Daha yüksek sertifika seviyeleri daha fazla bilgi gerektirir ve genellikle tarayıcı çubuğunda görüntülenir. Örneğin EV SSL, tarayıcı çubuğunu yeşile çevirir ve daha fazla güven oluşturmak için kuruluş adını ziyaretçilere gösterir.

Wildcard SSL Sertifikası nedir

Bir Wildcard SSL sertifikası, diğer SSL sertifikalarıyla aynı şifreleme ve kimlik doğrulama özelliklerini sağlar, ancak bir web sitesinin sınırsız sayıda alt etki alanına da uygulanabilir. Wildcard SSL sertifikası, kök etki alanını (example.com) ve alt etki alanlarını destekler. Daha Fazla Bilgi

EV SSL Sertifikasının avantajları nelerdir?

EV veya Genişletilmiş Doğrulama, bugün mevcut olan en yüksek SSL sınıfıdır ve web sitenize diğer SSL Sertifikalarından daha fazla güvenilirlik ve güven verir. Yeşil adres çubuğu ve şirketinizin adı gibi güveni ve tüketici güvenini artırdığı kanıtlanmış özellikler içerirler.

SSL sertifikalarımız, Çevrimiçi Güvenlik alanındaki en güvenilir markalardan bazılarına aittir..