Tasarım Ajans Hakkımızda

Web siteniz hızlı, güvenli ve her zaman çalışır durumdadır; bu nedenle ziyaretçileriniz ve arama motorlarınız size güvenir.

Düşledikleriniz Bizimle Emin Ellerde. Çekinmeyin, Sınırlarınızı Aşın ve Gerisini Bize Bırakın.

Tasarım Ajans Hikayesi

Düşledikleriniz Bizimle Emin Ellerde. Çekinmeyin, Sınırlarınızı Aşın ve Gerisini Bize Bırakın” sloganıyla 2003 yılında Mehmet AYDOĞDU tarafından ilk adımı atılmıştır. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Tasarım Ajans temsil ettiği şahıslara ya da kurumsal firmalara internet dünyasında profesyonel çözüm üretir. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi sayesinde siz değerli müşterilerimize bireysel ve kurumsal projeler sunarız. Web tasarım ve uygulama, web yazılım, e-ticaret, kurumsal kimlik çalışmaları, danışmanlık ve stratejik planlama, arama motoru optimizasyonu, mobil ve interaktif çözümler, içerik yönetimi, sosyal medya pazarlama, reklam hizmetleri ve devamlı güncellenen teknoloji dünyasını takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunarız.

Misyonumuz

Tasarım Ajans, müşterilerimize etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmayı ilk aşamadan son aşamaya kadar çözüm ve destek stratejisi ile çalışmayı taahhüt eder. Sürekli en yeni, en güvenli, en pratik teknolojileri sistemine katma ve hizmetlerine entegre etme çabası içinde olan firmamız müşterilerimize kesintisiz, hızlı, yenilikçi ve güvenilir internet hizmeti sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamayı benimsemiştir.

Kendi Sunucularımıza Geçiş

2019 yılına kadar müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde barındırma hizmetlerini  tavsiye ettiğimiz servis sağlayıcıların da destek olarak sunuyorduk. 2019 yılından itibaren İstanbul ve Frankfurt merkezli sunucularımız ile müşterilerimize anahtar teslim barındırma hizmeti vermekteyiz.

Tasarım Ajans ekibi olarak hedefimiz, sizlere en yeni teknolojiler ile kesintisiz hizmet vermektir. Bu çerçevede kaliteden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı prensiplerimiz ile sürekli ve mutlu müşteri portföyümüzü her geçen gün büyütmek için çalışıyoruz.

Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting ve Reseller  (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Online Ticaret Projeleri ve SSL Güvenlik bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Tasarım Ajans, verdiği hizmetlerde her daim güvenilir ve karşı tarafın ihtiyaç durumuna göre çözüm üretme çabası içinde olacaktır. Hizmetlerimizi maksimum standartlarda kullanıcıya sunmayı, hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmeyi, emsalsiz bir bilişim firması olmayı hedeflemektedir.

Prensiplerimiz

* Müşteri Memnuniyeti * Dürüstlük * Kalite * Süreklilik

Amacımız sizleri huzurlu, güvenli ve kaliteli hizmetin çatısı altında barındırmaktır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Müşteri Odaklı Çalışıyoruz

Siz müşterilerimizi dinleyerek ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.

fiyat performans

Fiyat/Performans Garantisi

Tasarım Ajans olarak en iyi hizmeti en uygun ücretlerle alabilmeniz için çalışıyoruz.

rocket-ustun-performans

Üstün Performans

Güçlü ve hızlı sunucular ile en iyi performans için sürekli yatırım yapıyoruz.

Projenize Doğru 6 Adım.

  • Tartışma
  • Planlama
  • Tasarım
  • Kodlama
  • Programlama
  • Yayımlama

Hadi Arayın, Başlayalım!

  • Kurumsal Tel / Faks /Whatsapp: +90 216 606 27 36
  • Cep Tel: +90 505 379 79 59

Düşledikleriniz Bizimle Emin Ellerde. Çekinmeyin, Sınırlarınızı Aşın ve Gerisini Bize Bırakın.

yenilikci

Yenilikçi

Yenilikçi tasarımlar daha net bilgiler ve görsellerdir. Yani yenilikçi web tasarımdan kasıt web sitenin öğelere ve animasyonlara boğulması değil de verilmesi gereken bilgilerin daha net ve açıkça verilmesidir.

kullanislilik

Kullanışlılık

Kolay Kullanım ve Hızlı Sayfa Açılışları. İyi optimize edilmiş görseller ve iyi konumlandırılmış içeriklerle ziyaretçilerinizin kolay bir şekilde gezinebildiği sayfalar oluştururuz.

Web-Design

Yaratıcı

Yaratıcı bir web sitesi estetik olduğu kadar fonksiyonel ve kullanışlı da olmalı. Gelişen teknolojilerle birlikte yaratıcı web siteleri için işlevsellik ön plana çıkıyor.

musteri-sadakati

Ziyaretçi Sadakati

Ziyaretçiler kaliteli bir arayüze sahip siteleri kullanışlı ve benzersiz sitelerdir. Böylece sitenizi bir kere ziyaret eden kullanıcı sitenizi yeniden ziyaret ettiğinde daha kolay tanır.